1. Visas cenas zemletes.lv veikalā ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21%.

2. Cenās, kas norādītas pie precēm, nav iekļauta piegāde un uzstādīšana.

3. Noformējot pasūtījumu caur šo mājas lapu, aizpildot prasītos datus, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, Jums tiks automātiski sagatavots un nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Jums ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus, ar bankas pārskaitījumu vai arī pie preču saņemšanas veikalā skaidrā naudā vai ar norēķinu karti. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jums elektroniski nosūtīsim pavadzīmi un informēsim par pasūtījuma statusu gan elektroniski, gan  īsziņas formā uz norādīto mobilā tālruņa numuru. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemtas apmaksas par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

4. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

5. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

6. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.